~ NAVIGATION ~


Druhy lekcí

11. května 2011 v 13:10 | LuCa.. píše x)
Zumba Basic Steps Level 1 - základní kroky Zumby, zahrnuje tance salsa, cumbia, reggeaton, merengue.
Zumba Basic Steps Level 2 - více tanečních stylů, a to belly dance, samba, tango, flamenco.

Další druhy lekcí s sebou nesou povinnost instruktora absolvovat další kurz. Tyto lekce mohou vést pouze instruktoři s platnou licencí.

Zumba Gold - Zumba určená aktivním seniorům, osobám s nadváhou, po úrazech, méně nadaným tanečníkům nebo těhotným ženám, kde se vyžaduje mírnější přístup při cvičení. Odnoží Zumby Gold je také Zumba Gold Chair class, která se zaměřuje na zdravotně postižené(vozíčkáře).
Zumba Toning - kombinace posilovacích a tanečních prvků za účelem spalování kalorií a zároveň tvarování těla, při cvičení se používají malé činky, které chrastí (připomínají maracas/rumba koule).
Aqua Zumba - Zumba vhodná například pro lidi po nemoci nebo jako rehabilitace, jelikož cvičení ve vodě je pro tělo příjemnější. Vhodná pro těhotné.
Zumbatomic - cvičení určené dětem od 4 let do 12 let. Dělí se na Big stars a Lil´stars pro malé a starší děti. U dětí se eliminují smyslné prvky jako vlnění boky, bere se v úvahu křehká dětská fyzická konstituce, lekce trvají 30 a 45minut.
V tuto chvíli není v ČR dostupný příslušný workshop a proto si nejprve ověřte, zda je Zumbatomic ve vašem okolí tou pravou, certifikovanou Zumbou pro juniory. Povolenou alternativou je "Zumba pro děti", kterou smí provozovat Zumba instruktor do doby, než bude v Čechách Zumbatomic workshop.

Zdroj for me: wiki
Zdroj pro tebe ↓
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
| © Sweetluc.blog.cz ~ Grafika, povídky, blog | LuCa.. |
~