~ NAVIGATION ~


Únor 2013

22. 2. 2013

22. února 2013 v 15:59 | LuCa.. píše x) |  My Diary

Ahojky,

Tak už je to zase týden, co jsem se neozvala, to víte je toho teď tolik :D samá práce, v pondělí a ve středu mám do 17:00 hod, a v úterý a ve středu zase do 14:00 hod, no a v pátek, pokud to vyjde a mám nadělaný hodiny, tak můžu jít domů ve 12:00 hod, což je fajn. Jinak přítel prodal svého notebooka, mojí babi, takže máme teď jen jednoho kompa, a na něm je přítel, si ho zabral, takže já se tam moc nedostanu :D ale nebudu si tady stěžovat, jelikož já stejně nevím, co mám na kompu dělat, nejlepší jsou čtvrtky a pátky, to totiž vychází Pretty Little Liars, Vampire Diaries a Hart of Dixie :) což teď musím říct, že mě pěkně naštvali, jelikož minulý týden nevyšel HoD !!! Jenom anglicky, bez titulek. Taky jsem koukala na ty TVD, a musim říct, že to bylo každopádně zajímavý, když se objevila Katherine a všechno je tam najednou vzhůru nohama.
Taky důležitá zpráva, kterou pak hodím někdy do Vampire Academy rubriky, už jsou známý herci a herečky pro hlavní trojku, ani jednoho neznám, ale snad to bude dobré a za rok do kina !!!!!!! Konečně !!! Se těším jak malá holka :D
Taky jsem včera viděla nový PLL. Každopádně se těším na zítra, až se konečně vyspím… Jelikož vstávám v 5:00 hod ráno… O víkendu bych mohla oběhnout svoje AFFS, nebo teď, co stihnu, (jdu totiž koukat na HoD) a tímto bych Vás chtěla ještě poprosit, abyste mě "doživotně" vynechávali z kontrol, a já nevím, třeba si mě zapsali jako neaktivní, protože nejspíš budu obíhat hlavně o víkendu a články tak max. 2 - 3 týdně. Tak jenom abyste to věděli, i když jsem to už psala. A vynechali mě z těch kontrol, nebo mi o nich dali vědět na blog :)

To je asi vše, co jsem chtěla říct, už se těšim na výplatu :D

DIY o.4

19. února 2013 v 16:58 | LuCa.. píše x) |  DIY

Sovičkaa :)

14. 2. 2013

14. února 2013 v 19:33 | LuCa.. píše x) |  My Diary

Happy Valentine Day

Ahojky všichni :)

Píšu po dlouhé době, za tu dobu jsem se stihla jakžtakž dobře zapracovat v práci a jde mi to :) takže snad mi to vydrží. Zatím je to všechno fajn, akorát v pondělí a ve středu do 17:00 h, takže :D ale dá se to, když mám práci, tak to utíká, ale jinak když ne.... to je pak děs :D jinak jak se máte vy ostatní???? pokud to vyjde, snad bych mohla o víkendu se podívat na ty moje AFFS, co mi tu zůstali :) jinak je dnes Valentýn, já to tedy neslavím.... přijde mi to prostě uhozený, ale obchody z toho teď mají pré, tak ty se teda mají :D co Vy, slavíte Valentýna? Dostali jste nějaký dáreček? Nebo ho nemusíte jako já? :) každopádně doufám, že se máte všichni fajnově, jak ve škole, tak doma, prostě všude :-)
Hmmmm trochu mi tento článek přijde krátký ale co se dá dělat :D přítel teď dělá jídlo, takže se pujdu nacpat :D

Pááááááááááááááá !!

Důležité pro AFFS

4. února 2013 v 17:52 | LuCa.. píše x)
Ahojky, takže jak už je vidět z nadpisu, je tu důležitá zpráva pro moje AFFS, nebudu mít na blog teď tolik času, navíc hodně mích AFFS má pozastaveno a nebo sem nechodí. Proto jsem se rozhodla, že si nechám jen 12 AFFS, a ty ostatní smažu. Nechám si prostě ty nejdůležitější a hlavně mají autorské blogy. Moc se Vám omlouvám, doufám, že nebudete nějak extra naštvaní, ale já víc teď chodím na svůj druhý blog. Takže zde najdete seznam mých zůstávajích AFFS a kdo se tu nenajde, tak promiňte >> jinak jste byli skvělí SB ! Jdu Vám všem napsat na blogy, bude to přeposílaná zpráva, jelikož opět není tolik času... :(
+ info ke článkům, nejspíš budu přidávat tak 2x týdně a rovnou budu obíhat své zůstávající AFFS :)


1. 2. 2013

1. února 2013 v 17:20 | LuCa.. píše x) |  My Diary

~ Hello February

Tak dnešním dnem jsem oficiálně nastoupila do zaměstnání, ve smlouvě mám napsáno, že musím mlčet, takže mi promiňte, ale už sem nebudu psát, co jsem dělala. Stejně je Vám všem jasný, že jsem vesměs na počítači :) No, včera jsem koukala na nový díl Pretty Little Liars, je mi tak strašně líto Spencer, a jsem zvědavá jak to bude tedy s tou Ali. A nejvtipnější byla Hanna v lesbickém klubu :D pro ty, co to ještě neviděli se omlouvám, ale já si sem budu psát co chci :D Dále jsem vážně ráda, že je pátek a mám volný víkend, a od pondělí zase :D no jo, nikdy si nezvyknu vstávat, nezvykla jsem si za tu dobu ve škole, a to jsem tam chodila 13 let, počítam to správně, že jo?! Hm hm hm, co napsat dále, teď se mi načítá další díl Vampire Diaries, no tak to jsem vážně zvědavá, minulý díl mě trochu zklamal, přišel mi nudný :D Jinak uvidím, jestli si dneska stihnu zacvičit.... no jako stihnu, uvidíme spíš jak moc budu líná. Ale ne, chci aspoň na půl hoďky. TO MĚ PŘECE NEZABIJE, NE?
A jinak od příštího týdne jedu nový plán, který si ještě napíšu, kvůli práci, takže si přesně naplánuju, kdy budu (cca) jíst, kdy cvičit... Musím přijít na chuť vodě, od malička ji nemám ráda, ale zase nemůžu furt pít vodu se štávou, žejo. Takže tak. Jdu se mrknout na We ♥ it, na nové obrázky a pak koukat na ty upíry, nebo si zacvičím. Také udělám nový lay, buď dnes, nebo zítra... Nenenene udělám ho DNES !!!!!

Můžete si mě také follownout na WE ♥ it → ZDE , děkuji !

Pokud máte nějaký dotaz → http://ask.fm/SweetLuc

Mějte se krásně ! PA
| © Sweetluc.blog.cz ~ Grafika, povídky, blog | LuCa.. |
~