~ NAVIGATION ~


Březen 2013

21. 3. 2013

21. března 2013 v 19:49 | LuCa.. píše x) |  My Diary

AhoooooJ !

Máte se všichni dobře? :-) no já docela jo, s přítelem jsme si koupili televizi Samsung Smart TV, takže už můžeme koukat na telku, tak jsem začala koukat na ulici :D zajímavé co se tam teď odehrává s Hejlem, co? Kdo kouká? Navíc, už mám za sebou vstupní školení a dostala jsem osvědčení, ale budu muset ještě na nějaké školení do Prahy.... já v Praze, chápete to? se tam někde ztratim, jelikož asi pojedu sama :D to bude něco, no uvidíme! Taky jsem se dověděla že budu muset dělat zkoušky na odbornou způsobilost, tak se budu muset učit.... už jsem dostala správní řád :D hm hm hm. Tak se na to mrknu o víkendu. Zítra půjdu na svojí první hodinu JUMPu, s novou kámoškou z práce :) Ona to i učí, tak uvidím jak to bude náročný, a chtěla bych chodit 3x týdně. Navíc se tam těšim.... !!!!
Dále dále.... už jsem si rezervovala hotel na dovolenou, tak jestli chcete vědět kam pojedeme s přítelem, tak TADY se můžete mrknout.

Mějte se krásně, já o víkendu asi oběhnu :))))) páááá

9. 3. 2013

9. března 2013 v 11:15 | LuCa.. píše x) |  My Diary

Čauky ;)

Koukám, že už je to docela dlouho co jsem nic nenapsala. Konečně jsem zabrala výplatu, takže dneska nejspíš pojedeme do Globusu na nějaký nákupy a koupit příteli mikču :) Co se událo za tu poslední dobu, co jsem nenapsala? No chodila jsem do práce, koupila si novou Dietu a Enigmu, skoro celý únor jsem necvičila, možná tak 3x za celý měsíc, to je fakt děs, ale chci začít chodit na trampolíny, a nechám si udělat kartu do bazénu, abych mohla chodit do sauny! Někdy v dubnu, chci začít běhat, až bude hezky. No a tenhle měsíc by měla vyjít nová Sukuba, tak to je fajn. Také teď jezdím na různá školení, je to fakt děsná "sranda" ale to je jedno, když musíš, tak musíš :D Každopádně si chci koupit novou peněženku, tak možná už dneska.
Trochu mě štve, že nejsou titulky k HOD 2x16... tak jsem na to koukala anglicky, a teď jsem dokoukala 2x17 s českýma titulkama, už by mohl bejt další díl, a taky mě štve, že nejsou TVD, ale až další týden !!!!!!! Navíc ten minulý díl, na konci Elena to bylo fakt hustý a smutný. No a nový PLL? Nejlepší, Spencer v Radley, kdo by to byl řekl :D Každopádně, zkusím oběhnout co nejvíc AFFS, a pak se asi půjdu najíst :)

tak pá !

Design o.14

9. března 2013 v 11:07 | LuCa.. píše x) |  Design
Název: Love Pink
Autor: LuCa..
Od: nevím :D
Spokojenost: 100 %
Komentář: Opět jednoduchý lay, ale také se mi líbí :)
Náhled ↓


Design o.13

9. března 2013 v 11:06 | LuCa.. píše x) |  Design
Název: Black & White
Autor: LuCa..
Od: nevím :D
Spokojenost: 100 %
Komentář: Je to takové jednoduché a líbí se mi to :)
Náhled ↓

| © Sweetluc.blog.cz ~ Grafika, povídky, blog | LuCa.. |
~