~ NAVIGATION ~


Červen 2013

9. 6. 2013

9. června 2013 v 11:02 | LuCa.. píše x) |  My Diary

Ahoj :)

Že by už konečně přišlo to léto??? Teď když zrovna píšu, tak je trochu pod mrakem, ale je teplo, nebo spíš bych měla napsat dusno. Doufám, že nezačne pršet, to jsme si užili až až. Snídám si bábovku s mlékem - v hrníčku od Milky!! :D jelikož v Bille byla akce, kup 2 velký čokolády Milka (49,90/ks) a dostaneš hrníček Milka :D :) tak jsem to samozřejmě musela mít. K obědu dnes budu dělat špenát s masem a bramb. knedlíky.
Když už jsme u toho jídla, v pátek jsem donesla do práce bábovku a roládu (dám recepty) protože už jsem tam nějakou dobu, a hlavně mě vzali na novou pozici, která je na dobu neurčitou. Takže budu pěkně sedět za okýnkem :D

Dále jsem si včera nakoupila růžový "top" a bílé kalhoty do práce, kvůli tomu, že pořád nosím černou :D prý bych měla mít něco barevnýho, a taky bílé botky... Dneska si asi koupím taky něco, potřebuju nějaký 3/4 kalhoty, na tyhle vedra, at tam nelítám v kalhotech, nebo nějaký trochu delší kraťasy, jelikož já mam samí pod prdel, a to se nesmí :D chtěla jsem si totiž koupit 2 knížky, co vyšli v edici od časopisu Dieta, ale to zatím počká, ať mám co nosit.

Včera konečně jsem viděla nový Teen wolf !!!!!!! Každou chvíli vyjdou i lhářky, no super :)
K narozkám přemýšlím, že si koupím brusle, uvidíme uvidíme :)

Tak se zatím mějte krásně ! :)))))
| © Sweetluc.blog.cz ~ Grafika, povídky, blog | LuCa.. |
~